על ההילה וקשת ההילה והקשר למיניות נשית

 

 

ישנן אסכולות שונות להסתכלות על הגופים האנרגטיים, ולכן תשמעו על שלושת הגופים, חמשת הגופים, ובקונדליני יוגה מדברים על עשרה גופים (הפירוט והעמקה בכל גוף גדולים יותר – ולדוגמא המיינד למתחלק לשלושה גופים)

שני הגופים שקשורים להגנה מהשפעות חיצונית ולהקרנה החוצה, הם ההילה (aura)  וקשת ההילה (arcline) .

ההילה היא השדה המגנטי שמקיף את הגוף. היא המיכל של כח החיים שלנו, ואחראית לבטחון עצמי ותחושת בטחון, חמלה ואהבה. ההילה פועלת כמגן שמושך חיוביות ודוחה שליליות. כשההילה חזקה המחלות לא יכולות לחדור, ותחושת בטחון מאפשרת לנו להעלות את הסובבים אותנו ולנהוג בחמלה. כשהיא חלשה אנו סובלים מפרנואידיות, חוסר אמון  בעצמנו והגנה חלשה ממחשבות וארועים שליליים.

קשת ההילה מאזנת בין הפיזי לבין היקום. מתייחסת לצדק, הגנה והקרנה החוצה. כשהיא חזקה אנחנו יכולים להיות ממוקדים, למדוט, להשתמש באינטואיציה של הקשת להגן על עצמנו מהסטרס ולפתוח את הלב. כשהיא חלשה אנו עלולים להיות מושפעים בקלות, הגנת יתר, חוסר איזון הורמונלי שיגרור מצבי רוח משתנים, חוסר מיקוד וחוסר יכולת להגשים את התפילות.

אם נדמיין את ההילה כגוף של אור כמו מכונית שאנחנו נוהגים בה, אז קשת ההילה היא ההגה , שבאמצעותו אנחנו קובעים את הכיוון. קשת ההילה מכוונת את ההילה על ידי כך שהיא מתקשרת את מצב האיחוד בו מצויים הגוף והמינד. היא מגנה ומספקת הכוונה פנימית, וגם משדרת החוצה את הרטט שנוצר על ידי הרגשות והתחושות. החוזק של קשת ההילה קובע את האיכות של ההנחיה הפנימית שאנו מסוגלים לקבל, ואת הרטט דרכו אנחנו מתחברים ליקום.

בנוסף להגנה ממחשבות שליליות, קשת והילה חזקות מגנות ממחלות ותאונות, על ידי רגישות לסביבה החיצונית. ההילה מתריעה על נסיבות בזמן ובמקום הנוכחי, והקשת מתריעה על נסיבות שרחוקות מהמקום והזמן בו אנחנו נמצאים.

לכל בני האדם יש קשת הילה שעוברת מאוזן לאוזן וחוצה את קו השיער והמצח, ולנשים בלבד יש קשת הילה נוספת שמחברת בין הפטמות, ומאפשרת את החיבור הרוחני בין אם לילד.

ההילה וקשת ההילה נושאות בתוכן את כל ההתנסויות שלנו – ההילה נושאת את כל הכאב והעונג שחוינו והיא הרשומה האקאשית הפרטית שלנו, והקשת הנשית נושאת הטבעות של כל ההתנסויות המיניות שלנו – ובמצב רגיל הטבעות אלו לא מתנקות.

בעת קיום יחסי מין בין גבר לאשה, האנרגיות שלהם מתמזגות וההילות מתערבבות. זהו סוג של הטהרות דרכו שני האנשים הופכים לישות אחת שונה ונבדלת מהישויות המקוריות. לפי המסורת של היוגה, האשה במיוחד רגישה למיזוג הזה של הילות, וכל אדם אתו היא ממזגת את ההילה משאיר הטבעה על ההילה ועל הקשת הנשית לזמן ארוך (בעוד שההטבעה של האשה על ההילה של הגבר נמחקת בתוך שעות). ישנם מצבים בהם ההטבעות האלו על הגופים האנרגטיים גורמים לקושי לשמור על הזהות האישית שלה. האנרגיה הנשית רגישה ביותר ויכולה להחלש מתופעה זאת.

מאחר שההשפעות האלו לא נעלמות לבד, לכן לכל אחד ובפרט מי שעברה התנסויות מיניות שליליות או עם גברים רבים, מומלץ לחזק את ההילה וקשת ההילה באמצעות התנהגות, קריות ומדיטציות.

חיזוק ההילה:

  • לבישת לבן מרחיבה את ההילה

  • מים – שתיה, רחצה, טבילה – מנקות ומחזקות את ההילה

  • מדיטצית קירטן קריה שכוללת את 5 הצלילים הבסיסיים של היקום, ובפרט יש גירסה לנשים שמחזקת את 11 מרכזי הירח ואת הקשת הנשית

חיזוק קשת ההילה:

  • אינטגריטי – להיות כנה עם עצמך, ולדבר רק אמת במשך מחזור ירח שלם

  • מדיטציה Sodarsham chakra kriya – מטהרת גם את כל הצ'אקות.

וכמובן יש קריות ספציפיות שמיועדות לחיזוק ההילה וקשת ההילה.

 

אני משלבת את הקריות והמדיטציות האלו באופן שוטף בתרגול היומי, ובתרגול הקבוצתי.

מי שרוצה ללמוד יותר מוזמן ליצור קשר ולתאם מפגש.