FireBreath תהליך נשימת האש - אורגזמה של 7 הצ'אקרות

נשימת האש הטנטרית היא אחת הטכניקות הכי עוצמתיות להתמרת אנרגיה בגוף. זו לא נשימת האש של קונדליני יוגה, אלא קריה של נשימה שמושכת אנרגיה מינית וארצית בצורה מודעת אל תוך הגוף ומנתבת אותה דרך מערכת הצ'אקרות

בנשימת הקוברה התנסינו בהעברת אנרגית שאקטי דרך הערוצים האנרגטיים, תהליך נשימת אש קשור יותר לגוף הרגשי. בזמן התרגול הזה נתקל באנרגיות קארמיות שאפשר היה לחלוף על פניהן עד כה.

כדי להמנע מסיכונים שבתהליך הזה , התרגול של  נשימת האש משולב עם נשימת הקוברה,

המקור של הנשימה הזו הוא במקדשים מצריים, וואריאציות שלה נמצאת במסורות ממזרח הודו וטאו ובשבטים אינדיאניים שמתחברים לאמא אדמה. יש צורה שלה במנזרי נשים טיבטיים שמאפשרת להם לנצל את האנרגיה המינית ולהשאר בנזירות.

תועלת

בריאותי

מפעיל את הבלוטות האנדוקריניות – התחדשות.

כאשר המין נמשך מעבר לעשרים דקות (עצמי או עם בן זוג) האיזון ההורמונלי בגוף משתנה ומפעיל את תהליך ההתחדשות. ככל שנשארים יותר במצב של עוררות, כך נוצרים יותר הורמונים והערך הבריאותי גדל.

העוצמה מוגברת בתהליך נשימת האש ועוד יותר בשילוב קוברה

פסיכולוגי

טכניקה מצוינת לנשים שמעולם לא חוו אורגזמה, ובפרט לנפגעות תקיפה מינית. אין צורך בבן זוג, ואין חשש מהתעוררות של זכרונות עבר קשים.

לומדים איך לאפשר לאנרגיות הטבעיות לזרום, לרפא את הטראומה ולהנות מסיפוק

זהו תהליך עוצמתי להציף טראומות מודחקות. האנרגיה המינית מנקה את האדים ופותחת את הצ'אקרות אחת אחרי השניה, ומשחררת את הזכרונות שנעולים בפנים. חשוב לדאוג לתמיכה בהתמודדות עם מה שעולה!!

התפתחות פיזית

זהו תרגול אישי חשוב כדי ללמוד לחוש את האנרגיה – לאנשים שמתקשים לחוש את הפראנה או ההילה. בתהליך זה היא מתעבה – וההתנסות מלמדת לחוש בה.

קסם המין SEX MAGIC

טכניקה מתקדמת כוללת החזקת דימוי בזמן האורגזמה וניצול של האנרגיה להעצמת הדימוי. במצב זה נושמים חיים לתוך הדימוי מתוך האנרגיה הטעונה ומשחררים אותו אל היקום.

חשוב מאד להשתמש בטכניקה זו רק לעשיית טוב. שימוש לרעה יגרום לתוצאות קארמיות

העשרה מינית-רוחנית

למשל כשבן הזוג אחד מעונין והשני לא.

5 דקות של תרגול הטכניקה מאפשרים התעוריות מינית כדי להתנסות במין לפי רצון – גורמים לרגע לקרות.

האורגזמה הופכת להפצה של אנרגיה דרך כל הגוף והישות . נשים חוות אורגזמה כלל גופית באופן טבעי בגלל הטבע של מערכת העצבים שלהן. לעומת זאת גברים רבים מעולם לא חוו משהו שמעבר לשחרור מקומי של איזור המין – התרגול הזה יאפשר את החוויה לכול

אפשרויות לתרגול:

התרגול יכול להעשות באופן רוחני דרך הנשימה, דרך עינוג עצמי או עם בן זוג.

כשנעשה עם בן זוג האורגזמה היא אקסטטית. כאשר הויברציה משתלטת על כל הגוף ניתן להגיע לשיא במהירות או למשוך אותו לאורך זמן – להגיע לשיא שוב ושוב..

על ידי שילוב הקוברה ומשיכת האנרגיה ללב מגיעים למצב של שיא מתמשך - איחוד של הנשמות בחלל – אורגזמה קוסמית

שחרור רגשי

העברת האנרגיה דרך הצ'אקרות מעלה רגשות.

נשימות חזקות שוברות דרך ההדחקות.

בכל פעם שמתרגלים את נשימת האש מרגישים רגשות שונים – לפעמים עצב, לפעמים כעס – כל זה צפוי. פשוט לחוות את הרגשות, להשאר במצב של עד, ולהמשיך בנשימה ובתנועה. אתה מטהר ומנקה את הצ'אקרות

בהתחלה העבודה היא דרך הרבה רגשות קשים שעולים מהרמות הנמוכות. בסופו של דבר יהיה ניתן להגיע אל הכתר שבה הרגשות מעודנים, נלמד להכיר את כל המנעד של רגשות שזמינים לנו.

תחושות פיזיות

תחושות פיזיות יכולות להופיע – זמזום, שיתוק במקומות מסויימים, חוסר משקל, כאילו שהראש נפתח, רעידות, אפילו עוויתות ...

כל זה מעיד על כך שחסימות אנרגטיות נפתחות. מצב של עוויתות מעיד על יותר מדי דו-תחמוצת הפחמן בגוף. בכל המצבים האלו פשוט ממשיכים עם הנשימה עם יותר דגש על הנשיפה. כל התופעות יחלפו.

כללי זהירות וסיכונים של התהליכים הקתרטיים

אסור לבצע את התהליך במצבים הבאים:

  1. לחץ דם גבוה

  2. כאב ראש – מעיד שיש יותר מדי אנרגיה בגוף

  3. לנשים בזמן המחזור החודשי ומספר ימים לפניו – התרגול עלול לשבש את המחזור ולהגביר את הדימום

מעמס יתר של העונג  – יכול לקרות שההתנסות האקסטטית גורמת לאדם להיות מוקסם מהצ'אקרות התחתונות. השימוש בנשימת הקוברה מאפשר להעלות את האנרגיה לצ'אקרות העליונות ולאזן את האנרגיות בצורה המדויקת.

איבוד אנרגיה – לפני האורגזמה חשוב לנשוף את האנרגיה חזרה דרך עמוד השדרה, לנעול סוגרים ואז להעלות אותה עם נשימת הקוברה. בצורה זו לא מאבדים אנרגיה

עומס רגשי – זה סיכון אינהרנטי לתהליך נשימת האש. ביחוד למתחילים, הוא פתיחה מוקדמת מדי של הצ'אקרות. כל צ'אקרה היא תיבת פנדורה. לכן חשוב מאד לפתוח את הערוץ המרכזי ולהפעיל את העין השלישית = העד, לפני שאנחנו אפילו נוגעים בצ'אקרות. חשוב מאד לוודא שהאנרגיה זורמת בעדינות מעלה ומטה דרך הערוץ. הדרך הטובה ביותר להשיג את המוכנות הזו היא כמה חודשים של נשימת הקוברה

השחרור הרגשי קורה באופן קבוע רק אם הוא נעשה במודעות.

אנרגית שאקטי טואלית היא רק הסטריה – טכניקות של ריברסינג, פרימל וריכמן לעתים קרובות מדרדרות למקום הזה.

אתה יכול לצעוק ולצרוח שבוע אחרי שבוע בלי לשחרר / להפטר משום דבר.

הזמן היחיד בו אתה יכול להפטר ממטען רגשי, הוא כאשר המודעות הלא קשורה לך צופה בתהליך. רק כאשר המודעות הפעילה של העד והביטוי הרגשי פועלים באותו זמן שניתן להשיג את הריפוי.

להפתח מהר מדי יכול לגרום למשבר פסיכוטי. ישנם פסיכולוגים ששכל הפרקטיקה שלהם מתבססת על תיקון נזקים שנגרמו במדיטציות קטרתיות. ובכל זאת, הקטרזיס לעתים קרובות חייב לקרות. לא ניתן לשחרר בעיות על ידי אנליזה.

זהו תרגול מתקדם. לא לנסות אותו לבד אם לא הגעת לדרגה II

עומס אנרגטי – אם מבצעים יותר מדי את נשימת האש, ניתן להזיק למערכת העצבים בגלל מעבר אנרגיה חמה מדי. התרגול יכול להיות ממכר בגלל שהוא כל כך מרגש ומקסים. צריך להשתמש בכלי הזה עם כבוד, ורק מדי פעם. פעם בשבוע זה הרבה!!

אבודים במישור האסטרלי – מומלץ לא לקחת את הנשימה כל הדרך אל הכתר!!

סטודנטים שניסו זאת דווחו שפתחו את העיניים ומצאו את עצמם מוקפים בשדים ויצורים לא מוכרים. כאשר מניעים את האנרגיה אל הכתר, עלולים להעיף את עצמנו אל הרמה הנמוכה של המישור האסטרלי, שמאויש על ידי ישויות שעדיף לא להכיר.

יש מספר ערוצים בגוף שניתן להשתמש בהם כדי להניע אנרגיה, תלוי במה רוצים להשיג.

כדי להשאר בגוף ולהזרים את האנרגיה במחזור – להשתמש בערוצי עמוד השדרה. בערוצים אלו מקבלים את כל התחושות הפיזיות והרגשיות ועדיין מחוברים לגוף הפיזי

אם מנסים להגיע למצב של התעלות transcendent state, מזרימים את האנרגיה דרך UMA – הערוץ המרכזי שלא קיים בגוף אלא נוצר על ידי המינד. כאשר הוא נוצר, הוא עוצמתי יותר מערוץ השדרה, כי כאשר הוא קיים האנרגיה יכולה לעלות מחוץ לגוף דרך מרחב מופשט של כלום. יכול להיות מפחיד.

הטיבטים אומרים שכל העולם הזה הוא אשליה.

כאשר מעלים את האנרגיה דרך הערוץ המרכזי אפשר לראות את המציאות כפי שהיא באמת.

מתרגלים טיבטיים קיוו לפרוץ דרך הכתב אל האין VOID.

אם הרוח אינה מספיק טהורה, היא תיפול לפני האין, ותמצא עצמה במישור האסטרלי הנמוך, שם צורות מחשבה שליליות מופיעות כשדים. הטיבטים הבינו את הסכנה הזאת. האומנות הקדושה שלהם מלאה בדמויות שדים. לכן גם נושאים רעשנים ומכירים טקסים ותהליכים להתמודד עם הישויות הללו. עדיף להמנע מהתקלות מסוכנת כזאת

נשימת אש יכולה להחליק לערוץ המרכזי אם היא נעשית באופן שגוי.

מומלץ ביותר להשאר בעמוד השדרה.

לעלות רק עד הצ'אקרה השישית – העין השלישית – אתה עדיין לא מוכן לנסוע

בתהליך המדויק אנחנו נעזרים בנשימה, דימויים ומודרות עם הכוונה של שאיבת האנרגיה מעלה, ולאחר החזרת האנרגיה מטה מאזנים אותה באמצעות נשימת הקוברה.